Intencje Mszalne
w kościele parafialnym w Dąbrowie Zielonej

Niedziela – 17 października
8:30    – † Daniela Jurczyka w 1 rocz. śm.
11:30   – † Sławomira Łągiewki w 20 rocz. śm.
16:00  – † Emilii Wacława Wąsków

Poniedziałek – 18 października
7:00    – † Heleny Sikory
7:30    – † Genowefy Zawadowicz
17:00  – † Marianny Marcina Wacława Zagrzewskich

Wtorek – 19 października
7:00    – † Marii Chruścińskiej
7:30    – † Henryka Odrzywolskiego
17:00  – W intencji Członkiń Żywego Różańca z Raczkowic

Środa – 20 października
7:00    – † Stanisława Bednarczyka w 1 rocz. śm.
17:00  – † Elżbiety Kielar

Czwartek – 21 października
7:00    – † Kazimiery Mysłek
7:30    – † Elżbiety Głusek /ostatnia/
17:00  – † Marii Jarosława Śnioszków w rocz. śm.

Piątek – 22 października
7:00    – † Heleny Sikory /ostatnia/
17:00  – † Eugeniusza Kozy w 10 rocz. śm.

Sobota – 23 października
7:00    – † Stanisława Krawczyka
7:30    – † Leona Stefanii Józefa Jagodów
13:30  – Na 80 urodziny Henryka z podziękowaniem i prośbą o Boże Błogosławieństwo
17:00  – † Marii Dinda w 22 rocz. śm. Wiktorii Feliksy Jakuba Zdzisława Marcina Krystiana i Zmarłych z Rodziny

Niedziela – 24 października
8:30    – Msza św. dziękczynna do Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za dar życia, opiekę i pomoc dla Jolanty
11:30   – † Józefy Janusza Mendaków
16:00  – † Daniela Jurczyka w 1 rocz. śm. Jana Wideryńskiego w 7 rocz. śm.

Intencje Mszalne
w kościele filialnym w Olbrachcicach-Ulesiu

Niedziela – 17 października
10:00  – † Józefy Jana Wojtalów, Władysławy Józefa Makowskich, Waldemara Halata

Poniedziałek – 18 października
17:00  – † Heleny Goleniewskiej

Wtorek – 19 października
17:00  – † Mieczysławy Drabowicz

Środa – 20 października
17:00  – † Tadeusza Wojtali

Czwartek – 21 października
17:00  – † Mieczysławy Drabowicz

Piątek – 22 października
17:00  – † Elżbiety Głusek

Sobota – 23 października
17:00  – † Zofii Zjawionej

Niedziela – 24 października
10:00  – † Artura Tkaczyka

Intencje Mszalne
w kaplicy w Dąbku

Niedziela – 17 października
10:30  – † Teodozji Koza

Poniedziałek – 18 października
15:30   – † Jana Notońskiego

Wtorek – 19 października
15:30  – † Ryszarda Słotwińskiego

Środa – 20 października
15:30   – † Bolesława Kołodzieja

Czwartek – 21 października
15:30  – † Iwony Martyn

Piątek – 22 października
15:30  – † Konstantego Płatka

Niedziela – 24 października
10:30  – † Jana Notońskiego