Intencje Mszalne
w kościele w Dąbrowie Zielonej

Niedziela – 27 września
8:30    – † Andrzeja Gajewskiego w 2 rocz. śm.
11:30   – † Marii Grząś
16:00  – † Genowefy Adama Wiesława Musiałów, Marianny Pawła Jana Wyrwałów

Poniedziałek – 28 września
7:00    – † Janusza Huczyńskiego
7:30    – † Włodzimierza Makówki
18:00  – † Witolda Rittera
18:30  – † Ryszarda Piaszczyka

Wtorek – 29 września
7:00    – † Ewy Falany
7:30    – † Władysława Rokity
18:00  – † Janusza Huczyńskiego
18:30  – † Janusza-Daniela Wosika

Środa – 30 września
6:30    – † Józefa Kamińskiego
7:00    – † Władysława Rokity
7:30    – †
Adama Kuć

Czwartek – 01 października
7:00    – † Włodzimierza Makówki
7:30    – † Jana Józefy Samek, Juliana Rafała Marianny Bronisława Emilii Andrzeja Musiałów
18:00  – † Zenona Marii Boborowskich

Piątek – 02 października
7:00    – † Ewy Falany
7:30    – † Józefa Kamińskiego
18:00  – W intencji Członkiń Żywego Różańca z Dąbrowy Zielonej

Sobota – 03 października
7:00    – † Teresy Kołodziejczyk w 1 rocz. śm.
7:30    – † Alicji Majdy
18:00  –  W 1 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Magdaleny i Konrada z podziękowaniem i prośbą o Boże Błogosławieństwo

Niedziela – 04 października
8:30    – † Ireny Dzieł w 4 rocz. śm.
12:00   – † Eugeniusza Siwka w 1 rocz. śm.
16:00  – † Władysławy Włodzimierza Marianny Jana Jurczyków, Jakuba Marianny Szydów

Intencje Mszalne
w kaplicy w Olbrachcicach-Ulesiu

Niedziela – 27 września
10:00  – † Heleny Mieczysława Henryka Śpiewaków, Kajetana Marcjanny Zjawionych

Czwartek – 01 października
17:00    – † Barbary Jadczyk

Piątek – 02 października
17:00    – † Władysławy Struskiej

Sobota – 03 października
17:00    – † Aleksandry Kosiń

Niedziela – 04 października
10:00  – † Genowefy Jana Eugeniusza Sikorów

Intencje Mszalne
w kaplicy w Dąbku

Niedziela – 27 września
10:00  – † Mariana Chmielarza, Józefy Przemysława Tomasza Chmielarzy

Niedziela – 04 października
† Jana Notońskiego, C.R. Notońskich, Leona Zofii Kazimierza Krystyny Romana Kozów, Władysławy Płatek