Intencje Mszalne
w kościele parafialnym w Dąbrowie Zielonej

Niedziela – 16 maja – Wniebowstąpienie Pańskie
8:30    – † Jakuba Nowaka w 32 rocz. śm. Wiktorii Marii Feliksy Zdzisława Mariana i Zmarłych z Rodziny
10:00  – Na 90 urodziny Heleny o Boże Błogosławieństwo
11:30   – Na roczek Laury o Boże Błogosławieństwo
16:00  – † Piotra Salomei Stanisławy Bronisława Boborowskich

Poniedziałek – 17 maja
7:00    – † Stanisława Bednarczyka
18:00  – † Marty Bąk

Wtorek – 18 maja
7:00    – † Edwarda Radeckiego
18:00  – † Janiny Czarnoty

Środa – 19 maja
7:00    – † Kamila Radeckiego
18:00  – † Anny Wojciecha Kapkowskich, Ireny Bronisława Wojtkowskich

Czwartek – 20 maja
7:00    – † Daniela Jurczyka
7:30    – † Jolanty Ciszewskiej
18:00  – † Marianny Floriana Bąków

Piątek – 21 maja
7:00    – † Daniela Jurczyka
18:00  – † Eugeniusza Włodarczyka w rocz. śm. Ignacego Wiktorii Józefy Włodarczyków

Sobota – 22 maja
7:00    – † Stanisława Bednarczyka
7:30    – † Andrzeja Czarneckiego, Walerii Stanisława Czarneckich, Genowefy Józefa Chałubińskich
18:00  – † Emilii Wacława Wąsków, Stefana Marianny Potyczków

Niedziela – 23 maja – Zesłanie Ducha Świętego
8:30    – † Władysławy Stefana Kozów, C. R. Folwarczyków
10:00  – W intencji Dzieci Pierwszokomunijnych
12:00  – † Anny Mariana Kuczyńskich
16:00  – † Wiktorii Jana Orłów, Michaliny Stanisława Wąsków

 

Intencje Mszalne
w kościele filialnym w Olbrachcicach-Ulesiu

Niedziela – 16 maja – Wniebowstąpienie Pańskie
10:00  – † Stanisławy Otolskiej w 7 rocz. śm. Jerzego Metkowskiego, C.R. Otolskich, Tyrała, Ciastek, Kacperak

Poniedziałek – 17 maja
17:00  – † Stefanii Mysłek

Wtorek – 18 maja
17:00  – † Elżbiety Głusek

Środa – 19 maja
17:00  – † Antoniego Kuczkowskiego

Czwartek – 20 maja
17:00  – † Aleksandry Kosiń

Piątek– 21 maja
17:00  – † Władysławy Terlickiej

Sobota – 22 maja
17:00  – † Marianny Deski w 1 rocz. śm.

Niedziela – 23 maja – Zesłanie Ducha Świętego
12:00  – † Barbary w 1 rocz. śm. i Henryka w 4 rocz. śm. Jadczyków

 

Intencje Mszalne
w kaplicy w Dąbku

Poniedziałek – 17 maja
16:00  – † Jana Notońskiego

Wtorek – 18 maja
16:00  – † Franciszka Całusa

Środa – 19 maja
16:00  – † Jadwigi Radeckiej

Czwartek – 20 maja
16:00  – † Jana Notońskiego

Piątek– 21 maja
16:00  – † Ryszarda Słotwińskiego